خطیب جمعه اشکذر با بیان اینکه  رهبری فرمودند امروز دشمنان ما امنیت و وحدت ما را هدف قرار دادند؛ اظهار داشت: بدانیم عمل کردن به وظیفه مان جزو وظیفه دینی و مذهبی ماست و همه باید مواظب باشیم هم مسئولين در مرحله اول و هم آحاد ملت که در دام دشمنان نیافتیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام محمد رضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه در حقیقت بستر و زمینه قیام امام حسین علیه السلام که دین را احیا نمود توسط صلح امام حسن علیه السلام کلید خورد؛ اظهار داشت: امام حسین علیه السلام در حقیقت در زمان امام حسن مجتبی (ع) یک سربازی بود در خدمت امام زمان خودش یک یار باوفا به حساب می آمد.

طالبیان در ادامه با اشاره به وقوع زلزله و سیل در دو کشور اسلامی مراکش و لیبی گفت: خداوند انشالله به خانواده ‌هاشون صبر بده و اجر بدهد و انشالله خدا بلا را از سر مسلمان ‌ها و مومنین عالم دور نماید و به ما هم توفیق بدهد که قدردان نعمت هایی که داریم باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن مشغول بحران سازی است؛ ابراز داشت: در داخل کشور ما نقاط چالش ‌برانگیز و بحرانی وجود دارد که باید دولت نگذارد این چالش ها و بحران ‌ها پیدا شود.

طالبیان با تاکید بر اینکه متوجه باشیم که دشمن گاهی کارش این است که این بحران ‌ها را تحریک کند و به حرکت در بیاورد و بین مردم اختلاف درست نماید؛ گفت: انسانی که از دشمنانش انتظار خیرخواهی و نصیحت داشته ‌باشد گرفتار شدیدترین مرتبه جهل نادانی است.

خطیب جمعه اشکذر با بیان اینکه  رهبری فرمودند امروز دشمنان ما امنیت و وحدت ما را هدف قرار دادند؛ اظهار داشت: بدانیم عمل کردن به وظیفه مان جزو وظیفه دینی و مذهبی ماست و همه باید مواظب باشیم هم مسئولین در مرحله اول و هم آحاد ملت که در دام دشمنان نیافتیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZcuAT