اشکذر خبر

خطیب موقت نماز جمعه اشکذر:

باید قیمت اجناس که به واسطه بیماری کرونا بالا رفته بود با کاهش محدودیت ها، کم شود

شناسه خبر : 102007 | تاریخ انتشار : : ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶ | ارسال توسط :

خطیب موقت نماز جمعه اشکذر گفت: اکنون که آمار کرونا کاهش پیدا کرده و کم کم محدودیت ها دارد به روزهای عادی بر می گردد، شایسته است قیمت اجناس که به واسطه این بیماره بالا رفته بود نیز کاهش یابد.

به گزارش اشکذر خبر، خطیب موقت نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه‌السلام، گفت: در عصری که عصر پیشرفت علم و دانش است قطعا علم باید آموزه‌های نبوی که بسیاری از تعالیم آن مربوط به جوهره و گوهره وجود انسان یعنی روح، نفس و روان انسان است را مورد توجه قرار بدهد.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانیان، وحدت را نیاز امروز جهان اسلام عنوان کرد و افزود: جهان اسلام با وحدت و برادری و همدلی می تواند بر مسائلی که دشمنان اسلام برای آنان به وجود آورده‌اند فائق آیند و راهکار آن نیز توسل به توصیه و تاکید و رهنمودهای پیامبر رحمت خواهد بود.

امام جمعه موقت اشکذر در پایان خطبه های خود به کاهش آمار کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: همچنان که آمار ها نشان می دهد از موج کرونا عبور کردیم اما باید همه مانند روز های گذشته موارد بهداشتی را رعایت کنیم تا دوباره دچار افزایش آمار گسترش کرونا نشویم.
وی افزود: این بیماری کرونا به کسب و کار ها ضربه وارد کرد و همچنین قیمت های اجناس را بالا برده است اما حالا که آمار کرونا کاهش پیدا کرده و کم کم محدودیت ها دارد به روزهای عادی بر می گردد، شایسته است قیمت اجناس که به واسطه این بیماره بالا رفته بود نیز کاهش یابد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zQFZK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *