طالبیان در بخش دیگری از سخنان خود به ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی پرداخت و اظهار کرد: امروز دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران است‌ و این روز بعنوان مهمترین عید مذهبی و ملی ایرانیان باید زنده نگه داشته شود.

به گزارش شکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان، افزود: انسان مؤمن به طور مستمر باید با خدای خود در ارتباط باشد اما خدای متعال از باب رحمتی که نسبت به بندگانش دارد یک زمان های خاصی را مورد عنایت قرار داده‌ و گفته است در این زمانهای خاص و مکان‌های خاص بیشتر بکوشید و به من تقرب جویید.

حجت الاسلام و المسلمین طالبیان، مساجد را خانه های خدا دانست وگفت: انسان مؤمن نباید رابطه خود را با مسجد و مسائل دینی قطع کند و همچنین باید در ماه رمضان بیشتر به مسجد برود و متوجه مراکز دینی باشد اگر کسی در دنیا بود و نمازجماعت و مسجد را ندید و به سمت آن نیامد در روز قیامت از کسانی است که کور مهشور خواهد شد.

وی در ادامه به حدیثی از امام محمد باقر علیه السلام  در باب آموختن به دیگران اشاره کرد و افزود: حضرت باقر(ع) در حدیثی فرمودند” به خدا سوگند، اگر یک حدیث درباره حلال و حرام از فردى راستگو بیاموزى، براى تو بهتر است از آنچه خورشید بر آن طلوع و غروب مى کند و خواهد کرد”.

طالبیان در بخش دیگری از سخنان خود به ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی پرداخت و اظهار کرد: امروز دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران است‌ و این روز بعنوان مهمترین عید مذهبی و ملی ایرانیان باید زنده نگه داشته شود، مردم در روز ۱۲ فروردین پای صندوق‌های رای آمدند و نام و نوع انقلاب خود را که جمهوری اسلامی بود انتخاب کردند و پس از آن بود که دشمنی بیگانگان با جمهور و اسلام آغاز شد.

امام جمعه اشکذر افزود: ما تا آخر دشمن داریم و دشمنان ما زهر ریختن خود را ریختند و خواهند ریخت و آنچه که ما را پیروز می‌کند و بر دشمن غالب می‌کند این است که یک مطلب را از دشمن با عمل مان به آن بفهمانیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B3z8M