امام جمعه اشکذر با بیان اینکه امیدواری در فرمایشات رهبری، قوی بودن در گرو سه ضلع امنیت، کارآمدی نظام و اعتماد عمومی است؛ گفت: باید اعتماد عمومی را بین دولت و مردم جلب کرد که البته دشمنان سعی دارند تا با تبلیغات منفی و شایعه پراکنی این اعتماد را از بین ببرند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر در نماز جمعه این هفته اشکذر با اشاره به روز ۲۳ ذی القعده روز زیارتی امام رضا (ع)، گفت: زیارت قبور ائمه اطهار در حقیقت تجدید عهد و پیمان با آن بزرگواران است.

طالبیان همچنین به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی اشاره کرد و یکی از ویژگی امام خمینی ایمان و امید برشمرد.

خطیب جمعه اشکذر امیدواری را در فرمایشات رهبری، قوی بودن در گرو سه ضلع امنیت، کارآمدی نظام و اعتماد عمومی دانست و گفت: باید اعتماد عمومی را بین دولت و مردم جلب کرد که البته دشمنان سعی دارند تا با تبلیغات منفی و شایعه پراکنی این اعتماد را از بین ببرند موفقیت دولت را زیر سوال برد و مسئولان باید با اطلاع رسانی اقدامات ارزشمندی که انجام می شود را بگویند و مشکلاتی را که اعتماد عمومی را از بین می برد رفع کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XITPT