اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

باید از پتانسیل حوزه علمیه خواهران اشکذر استفاده کرد

شناسه خبر : 71265 | تاریخ انتشار : : 04 اسفند 1396 - 16:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به نشانه های افراد متقی مطابق روایات اشاره کرد و افزود: ترس همیشگی از خدا، عمل به قرآن، قناعت به مقدرات خدا و آماده برای سفر آخرت چهار نشانه افراد دارای تقوا است. “حجت الاسلام و المسلمین با اشاره به هشتم اسفند […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به نشانه های افراد متقی مطابق روایات اشاره کرد و افزود: ترس همیشگی از خدا، عمل به قرآن، قناعت به مقدرات خدا و آماده برای سفر آخرت چهار نشانه افراد دارای تقوا است.

“حجت الاسلام و المسلمین با اشاره به هشتم اسفند سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی نقش معلمین در تربیت انسان را چشمگیر عنوان کرد و ادامه داد:معلم باید بکوشد تا استعداد های دانش آموزان خود را کشف کند به طوری که بتواند استعداد فرد را هدفمند و به تعالی برساند.

طالبیان به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با مردم  آذربایجان اشاره کرد و افزود: ایشان «حرکت به سمت اشرافی‌گری»، «دل سپردن به طبقات مرفه به جای توجه به مستضعفان و قشرهای ضعیف» و «تکیه و اعتماد به خارجی‌ها به جای تکیه بر مردم» را نمونه های حرکت  ارتجاعی خواندند.

وی ادامه داد:  رهبری در این دیدار «اشرافی‌گری و امتیاز طلبی مسئولان»، «بی مبالاتی به بیت المال» و «بی توجهی به طبقه مستضعف»، حرکاتی ضدانقلابی دانستند و افزودند همه تشکیلات نظام باید با این نگاه به سمت اهداف انقلاب حرکت کنند.

امام جمعه اشکذر به حوزه علمیه خواهران شهرستان اشکذر اشاره کرد و خاطر نشان کرد: یکسال از احداث حوزه علمیه خواهران در اشکذر میگذرد الحق والانصاف باید گفت از نظر کمی و کیفی کار های خوبی در این یکساله صورت گرفته است به طوری که باید این حوزه را در شهرستان قدر دانست و از این پتانسیل استفاده کافی و وافی را کسب کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nkXDd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124