• کد خبر: 39599
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 - 23:16
  رييس پليس مبارزه با موادمخدر استان يزد از كشف 50 كيلوگرم مواد مخدر ترياك و هروئين در دو عمليات ماموران پليس اين استان خبر داد.

  باند مجرمان

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ايسنا، سرهنگ “محمد حسين ستوده نيا” در همين رابطه تصريح كرد: ماموران پليس ايستگاه ايست و بازرسي شهيد مدني هنگام كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه وانت نيسان كه از بندر لنگه عازم تهران بود، مشكوك و در بازرسي از اين خودرو، 44.5 كيلو گرم ترياك كشف كردند.

  وي با بيان اين كه در همين رابطه يك نفر متهم دستگير و به مراجع قضايي تحويل داده شد، در مورد ديگر عمليات اخير پليس كه منجر به كشف بيش از پنج كيلوگرم هروئين شد، گفت: ماموران پليس استان يزد از فعاليت يك باند تهيه و توزيع موادافيوني در سطح شهر يزد مطلع شدند و به همين منظور دستگيري اعضاي اين باند در دستور كار قرار گرفت.

  ستوده‏‏ نيا خاطرنشان كرد: به دنبال تحقيقات انجام شده مشخص شد كه اعضاي اين باند در قالب يك خانواده هفت نفره فعاليت مي‏‏كنند و موادمخدر مورد نياز خود را از شهرهاي جنوبي تهيه و در بين جوانان توزيع مي‏‏كنند.

  وي ادامه داد: ماموران پليس با هماهنگي مقامات قضائي، اعضاي اين باند هفت نفره را در يك عمليات پليسي دستگير و در بازرسي از مخفيگاه آنها پنج كيلو و 600 گرم هروئين كشف كردند.

  اين مقام انتظامي در پايان نيز اظهار كرد: تحقيقات انجام شده نشان داده است كه پدر و مادر اين خانواده نيز داراي سابقه كيفري و تحت تعقيب پليس و دستگاه قضا هستند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/U2FAW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *