• کد خبر: 41294
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 8 تیر 1394 - 09:06
  سارقي که با در دست داشتن پنج عدد باطري سرقتي خودرو در خيابان اشکذر در حال تردد بود توسط ماموران پليس اين شهرستان دستگير شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، فرمانده انتظامي شهرستان اشکذر با بیان این خبر اظهار داشت: چندي پيش بود که خبر سرقت باطري یک دستگاه کاميون توسط يکي از شهروندان به پليس شهرستان اشکذر اعلام شد.

  سرهنگ «حسين ثقفي» افزود: مأموران پليس در حال بررسي اين پرونده بودند که مجدد شکایت‌هایی در خصوص سرقت باطری‌های خودروهاي سواري و کاميون در سطح شهر دريافت شد.

  وي خاطرنشان ساخت: با طرح اين شکایت‌ها تحقيقات مأموران پليس شدت بيشتري گرفت تا اينکه با استفاده از گزارش‌ها مردمي مشخص شد يکي از مجرمان سابقه‌دار اين شهرستان قصد فروش تعدادي باطري خودرو را دارد.

  ثقفي ضمن اشاره به عمليات تعقيب و مراقبتي مأموران پليس تصريح کرد: متهم، زماني که قصد فروش پنج عدد باطري خودروهای سبک و سنگين را داشت دستگير و به اداره پليس منتقل شد.

  فرمانده انتظامي شهرستان اشکذر افزود: سارق دستگیرشده به هويت «م.د» 30 ساله که داراي چندين فقره سابقه سرقت نيز است به 6 فقره سرقت باطری‌های کاميون و خودروهاي سواري اعتراف کرد.

  سرهنگ ثقفي با بيان اينکه متهم جهت سير مراحل قانوني به مقامات قضائي معرفی‌شده است گفت: شهروندان به اين نکته توجه داشته باشند که با مجهز کردن خودروهاي خود به سيستم ايمني ضد سرقت، سارقان را در انجام اهداف خود ناکام بگذارند.

  قدس آنلاین

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0cXC6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *