اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

باز هم قولی دیگر از مسئولین برای افتتاح استخر اشکذر!!!

شناسه خبر : 25353 | تاریخ انتشار : : 18 مهر 1392 - 17:24 | ارسال توسط :

معاون فرماندار شهرستان اشکذر در حاشیه بازدید از استخر اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق روند اجرای فرایند عمرانی استخر را مطلوب عنوان کرد و افزود: به حمدالله با تلاش دوستان و مسئولین تربیت بدنی شهرستان، استخر اشکذر از نظر عمرانی پیشرفت بسیار خوبی داشته و فقط بحث محوطه سازی آن باقی مانده است. […]

معاون فرماندار شهرستان اشکذر در حاشیه بازدید از استخر اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق روند اجرای فرایند عمرانی استخر را مطلوب عنوان کرد و افزود: به حمدالله با تلاش دوستان و مسئولین تربیت بدنی شهرستان، استخر اشکذر از نظر عمرانی پیشرفت بسیار خوبی داشته و فقط بحث محوطه سازی آن باقی مانده است.

فلاح استخر فلاح استخر1
محمدحسین فلاح ضمن اشاره به اهمیت تاسیسات زیر بنایی استخر گفت: هرچند استخر اشکذر در ظاهر و به لحاظ مسائل عمرانی تکمیل شده و فقط محوطه پیرامون آن نیاز به پاک سازی و آسفالت ریزی دارد، اما مهمتر از آن تاسیسات استخر می باشد که تا تکمیل نشود بهره برداری از استخر اشکذر امکان پذیر نیست.

فلاح گفت: بخش اعظم کار استخر تاسیسات آن می باشد که به لطف خدا و با عنایت مدیر کل تربیت بدنی استان یزد از نظر بودجه با هیچ مشکلی مواجه نیست.

معاون فرماندار با اشاره به اهمیت هم زمانی اجرای فرایندهای مختلف تکمیل طرح  استخر اشکذر بیان کرد: این نکته مهمی است که در فرایند تکمیل قسمت های مختلف استخر یک بازه زمانی مشخصی وجود داشته باشد به این صورت که هم بخش زیر ساخت ها و هم محوطه سازی مجموعه استخر، هم زمان تکمیل شود تا هرچه زودتر شاهد بهره برداری از این مجموعه ورزشی باشیم.

فلاح  زمان نهایی بهره برداری از استخر را این گونه بیان کرد: مسئولین شهرستان که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با این طرح درگیر هستند تمام همت خود را برای تسریع در روند تکمیل این پروژه به کار بسته اند، اما در این بین مسائلی که در اجرای هر پروژه ای عادی محسوب می شود روند اجرا را با مشکلاتی مواجه می کند.

وی ادامه داد: اما ما این نوید را به مردم شهرستان اشکذر می دهیم که به لطف خداوند در آینده نزدیک استخر اشکذر به بهره برداری خواهد رسید.

*نسیم صادق*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/29FbD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec