اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بازی حساس تیم فوتسال شهید کلانتری در مرحله نهایی

شناسه خبر : 808 | تاریخ انتشار : : 09 خرداد 1392 - 17:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال استان فردا جمعه تیم شهید کلانتری اشکذر در بازی حساس دور نهایی میزبان تیم هدایت گستر ابرکوه خواهد بود. این بازی از ساعت 18 در مجتمع ورزشی 22 بهمن اشکذر برگزار خواهد شد. پیش از این دیدار نیز تیم لبنیات اعلا ابرکوه ساعت 14 به دیدار […]


به گزارش اشکذر نیوز؛از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال استان فردا جمعه تیم شهید کلانتری اشکذر در بازی حساس دور نهایی میزبان تیم هدایت گستر ابرکوه خواهد بود.
این بازی از ساعت 18 در مجتمع ورزشی 22 بهمن اشکذر برگزار خواهد شد.
پیش از این دیدار نیز تیم لبنیات اعلا ابرکوه ساعت 14 به دیدار یادآوران شاهدیه خواهد رفت.همچنین ساعت 16 تیم سرا سازان ابرکوه  با تیم کانون توحید یزد بازی خواهد کرد.
این دو دیدار نیز فردا در سالن 22 بهمن اشکذر برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است که لیگ برتر استان در دور مقدماتی با دو گروه هفت تیمی برگزار شد که در پایان تیم های یادآوران شاهدیه،کانون توحید یزد و هدایت گستر ابرکوه از گرو ه یک و تیم های شهید کلانتری اشکذر ،سرا سازان ابرکوه و لبنیات اعلا ابرکوه از گروه دو به دور نهایی راه یافتند که پس از برگزاری یک دوره گروهی در دور نهایی قهرمان به لیگ زیر گروه کشور صعود خواهد کرد.
حمید دهقان سرپرست تیم شهید کلانتری نیز از تماشاگران پرشور فوتسال دوست اشکذر خواست تا مثل دور مقدماتی در این مرحله حساس،خصوصا بازی فردا نیز این تیم را حمایت کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SEdZw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec