اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازهم دیوار مهربانی در شهرستان، این بار در فیروزآباد +عکس

شناسه خبر : 49758 | تاریخ انتشار : : 18 بهمن 1394 - 10:44 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ مجید فصاحت در این رابطه افزود:کانون فرهنگی و هنری مالک اشتر فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر اقدام به ایجاد و افتتاح دیوار مهربانی با هدف توسعه فرهنگ کمک کردن و کمک گرفتن و جمع آوری لباس و وسایل اضافی مورد نیاز برای نیازمندان با شعار ( می توانی بپوشان ، […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ مجید فصاحت در این رابطه افزود:کانون فرهنگی و هنری مالک اشتر فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر اقدام به ایجاد و افتتاح دیوار مهربانی با هدف توسعه فرهنگ کمک کردن و کمک گرفتن و جمع آوری لباس و وسایل اضافی مورد نیاز برای نیازمندان با شعار ( می توانی بپوشان ، نمیتوانی بپوش )با حضور جمعی از پرسنل، مربیان و بسیجیان مرکز در شهرستان کرد.

دیوار مهربانی

خبر «دیوار مهربانی» در کشورمان به رسانه‌های خارجی هم رسیده است و حتی سایت «سی.ان.ان» از آن به عنوان دیواری یاد کرده که باعث می‌شود به انسانیت ایمان بیاوریم.

گزارش «سی.ان.ان» در رابطه با «دیوار مهربانی» اینگونه بود: دنبال چیزی هستید که ایمان به انسانیت را به شما پس بدهد؟! شاید این خبر این کار را انجام دهد. چون ایران در حال ورود به یک زمستان سرد است، مردم این کشور یک طرح نوآورانه‌ای برای گردم نگه داشتن بی‌خانمان‌ها ایجاد کرده‌اند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2kXVM
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124