اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازسازی واقعه غدیر در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 43559 | تاریخ انتشار : : 18 شهریور 1394 - 17:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، سردار اکبر فتوحی ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های بازسازی واقعه غدیرخم در یزد، که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: به مدت 5 سال در شهرستان‌های یزد و در کل کشور سپاه مأموریت بازسازی واقعه غدیر را برعهده گرفته است. وی با اشاره به اینکه […]

سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد

به گزارش اشکذر نیوز، سردار اکبر فتوحی ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های بازسازی واقعه غدیرخم در یزد، که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: به مدت 5 سال در شهرستان‌های یزد و در کل کشور سپاه مأموریت بازسازی واقعه غدیر را برعهده گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در این حرکت عظیم سعی می‌شود تمام آنچه در صدر اسلام و در روز غدیر انجام شد را طبق احادیث، روایات و کتب معتبر بازخوانی شود، گفت: سال گذشته خوشبختانه میهمانی این بازخوانی به استان یزد داده شد و از مسئولان کشوری و لشگری و هنرمندان به یزد دعوت شدند تا این نمایش را ببینند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: امسال هم 5 شهرستان ابرکوه، اردکان، اشکذر، میبد و یزد داوطلب اجرای این پروژه شدند و واقعه غدیر را بازسازی می‌کنند.

فتوحی ادامه داد: سال گذشته میزبانی استان یزد به‌خوبی انجام شد و از مراحل اجرای این پروژه به‌خوبی مستندسازی و پخش صورت گرفت.

وی با تأکید بر اهمیت واقعه غدیر و ضرورت بیان دقیق آن برای نسل جوان، گفت: در اجرای چنین پروژه‌هایی برای هرچه دقیق‌تر و صحیح‌تر برگزار شدن آن، باید از نظر علما و نماینده ولی‌فقیه در استان بهره گرفته شود.

تسنیم

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UHOK4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124