اشکذر خبر


بازرسی از نانوایان شهرستان اشکذر توسط گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان

شناسه خبر : 107830 | تاریخ انتشار : : ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱ | ارسال توسط :

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد: در راستای سیاست های تحولی سازمان تعزیرات حکومتی گشت مشترکی با حضور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی استان و بازرسان جهاد کشاورزی، اداره غله و نماینده فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار و از چندین واحد نانوایی بازدید بعمل آمد.

به گزارش اشکذرخبر؛ سید محمد مهدی مهاجریان مقدم سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد اظهار داشت: در راستای سیاستهای تحولی سازمان تعزیرات حکومتی، گشت مشترکی با حضور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی استان و بازرسان جهاد کشاورزی، اداره غله و نماینده فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار و از چندین واحد نانوایی در سطح این شهرستان بازدید بعمل آمد.

مهاجریان مقدم در همین رابطه افزود: در اجرای این گشت به صورت موردی از چندین واحد نانوایی بازرسی و طی آن کیفیت و کمیت پخت نان مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با اشاره به بررسی میزان سهمیه آرد دریافتی و چگونگی توزیع آن گفت: کم فروشی و عرضه خارج از شبکه از موارد رایج تخلفات این صنف در این بازدیدها بوده است.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی یزد خاطر نشان کرد: طرح نظارتی موصوف تا رسیدن به مرحله آرامش کماکان ادامه خواهد داشت و همشهریان عزیز می توانند از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام شکایت کنند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7DZ0b

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *