اشکذر خبر


بازدید وزیر کشور از شرکت لیلیان بافت یزد در منطقه رستاق شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 112823 | تاریخ انتشار : : ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹ | ارسال توسط :

وزیر کشور با همراهی معاون استاندار یزد، فرمانداران شهرستان‌های اشکذر و یزد و جمعی دیگر از مسئولان ادارات شهرستان اشکذر و بخش مرکزی از واحد تولیدی شرکت لیلیان بافت یزد بازدید و در جریان آخرین اقدامات این واحد تولیدی قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر، در حاشیه این بازدید در نشستی که به ریاست احمد وحیدی وزیر کشور در سالن جلسات این واحد تولیدی برگزار شد؛ برخی از مشکلات و مسائل شهرستان اشکذر توسط روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان مطرح و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

همچنین بازدید از یک واحد گلخانه‌ای در روستای مهدی‌آباد رستاق بخش مرکزی از دیگر برنامه‌های حضور سه ساعته وزیر کشور در شهرستان اشکذر بود.

دکتر وحیدی وزیر کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های خوب شهرستان اشکذر در حوزه‌های صنعتی و همچنین کشت گلخانه‌ای، در پاسخ به خبرنگاران درخصوص قاچاق منسوجات خاطرنشان کرد: قاچاق منسوجات نسبت به گذشته خیلی کاهش یافته اما همیشه قاچاق کالا در مقابل تولید قرار داشته است و با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب از سوی کارخانجات، صرفه‌ای برای قاچاق کالا نخواهد بود و این مهمترین استراتژی است که این واحد تولیدی برای مقابله با قاچاق کالا پیش گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0tH8p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *