معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پُست ایران با همراهی فرماندار شهرستان اشکذر و سرپرست اداره‌کل پست استان یزد و دیگر مسئولان شهرستان، از پروژه نیمه‌تمام اداره پست اشکذر بازدید کرد و در جریان مشکلات عدم پیشرفت بویژه در حوزه پیمانکاری این پروژه قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پُست ایران با همراهی روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و حمیدرضا آقاجانی سرپرست اداره‌کل پست استان یزد و دیگر مسئولان شهرستان، از پروژه نیمه‌تمام اداره پست این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات عدم پیشرفت بویژه در حوزه پیمانکاری این پروژه قرار گرفت.

لیائی در جریان این بازدید در مصاحبه با خبرنگار صداوسیما گفت: به رغم منابع مالی و اعتباراتی که تامین شده است؛ متاسفانه این پروژه به دلایل مختلف به نتیجه نرسیده و امروز تصمیم گرفته شد در حداقل زمان ممکن مشکلات مدیریتی و منابع مالی و اعتباری را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم باتوجه به قول مسئولان استان و شهرستان و با کمک و همراهی استاندار یزد و اعتبارات شرکت ملی پست، مشکلات قانونی و اعتباری این پروژه برطرف و بتوانیم آن را تمام کنیم و طی دوماه آینده شاهد افتتاح یک دفتر پستی مدرن و درخور برای خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان اشکذر باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/z7swv