اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بازدید مشترک فرماندار اشکذر و مدیرکل میراث فرهنگی استان از مسجد تک‌مناره عزآباد

شناسه خبر : 101041 | تاریخ انتشار : : 10 شهریور 1400 - 6:09 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در جریان این بازدید پشتکار و فعالیت‌های گروه خرد اسفنجرد را ستودنی توصیف کرد و تداوم عملیات احیا و مرمت بنای فاخر و قدیمی مسجد جامع تک مناره عزآباد را مرهون زحمات این گروه مردم‌نهاد و حمایت مردم و خیرین دانست.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب” فرماندار اشکذر و سیدمصطفی فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از روند مرمت و بازسازی اثر تاریخی مسجد تک‌مناره عزآباد بازدید کردند.

هادی‌نسب در جریان این بازدید پشتکار و فعالیت‌های گروه خرد اسفنجرد را ستودنی توصیف کرد و تداوم عملیات احیا و مرمت بنای فاخر و قدیمی مسجد جامع تک مناره عزآباد را مرهون زحمات این گروه مردم‌نهاد و حمایت مردم و خیرین دانست.

فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به ضرورت رفع سایه تخریب از سر بناهای تاریخی و احیای آثار باستانی، خاطرنشان کرد: همچون گذشته با جدیت به حمایت از سازمان‌‌های مردم نهاد پایبندیم.

فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های گروه مردمی اسفنجرد و حمایت‌های فرماندار شهرستان، اظهار کرد: تمام اقدامات و فعالیت‌های احیا و مرمت مسجد تک مناره عزآباد با هماهنگی و نظارت اداره میراث فرهنگی انجام شده است.

وی در ادامه بعد از شنیدن جزئیات اقدامات و فعالیت‌های مورد نیاز جهت ادامه عملیات بازسازی بنای مزبور ضمن اتخاذ تمهیدات لازم قول مساعدت و همکاری داد.

محمدرضا قانع  نماینده گروه مردم نهاد خرد اسفنجرد نیز ضمن قدردانی از حمایت فرماندار و همکاری اداره میراث فرهنگی، به بیان اقدامات و فعالیت‌های انجام شده و نیازمندی‌های تداوم احیای مسجد جامع عزآباد پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0Hcoi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec