اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 61689 | تاریخ انتشار : : 25 اسفند 1395 - 18:17 | ارسال توسط :

به گزارش به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، در ابتدا سعید برازنده مقدم ، معاون توسعه منابع این اداره کل، به سوالات استخدامی، پرسنلی و رفاهی همکاران پاسخ داد و از زحمات پرسنل اداره تقدیر و تشکر نمود و قول مساعد داد در اسرع وقت […]

به گزارش به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، در ابتدا سعید برازنده مقدم ، معاون توسعه منابع این اداره کل، به سوالات استخدامی، پرسنلی و رفاهی همکاران پاسخ داد و از زحمات پرسنل اداره تقدیر و تشکر نمود و قول مساعد داد در اسرع وقت حقوق و مزایای پرسنل پرداخت شود.
وی همچنین به ادغام صورت گرفته اشاره کرد و گفت: که این ادغام دارای اثرات مثبتی می باشد که به زودی شاهد آن خواهیم بود در ادامه، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در دیدار با پرسنل این سه اداره شهرستانی، ضمن اشاره به زحمات راهداران خدوم این اداره کل در سرما و گرمای طاقت فرسا، آینده ادغام حوزه راهداری با بخش حمل و نقل را بسیار خوب متصور نمود و یکی از دلایل ادغام این دو حوزه را رسیدگی به معشیت پرسنل ذکر کرد.

این مقام مسئول یکی از شاخص های مهم برای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد را مبحث رسیدن به حد تعیین شده درآمد، برای ادارات کل در استان ها عنوان نمود.

در پایان این بازدید، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، از همکارانی که به اداره راه و شهرسازی منتقل شده بودند با اهدای لوح، تقدیر و تشکر بعمل آورد و بازديد از بخشهاي مختلف اين ادارات و رسیدگی به مشکلات و کمبود ها را در دستور کار خود قرار داد.

لازم به ذکر است، ارائه برخی پیشنهادات توسط رئیس و پرسنل ادارات شهرستانی برای بهبود روند انجام امور، مذاکره با معاون فرماندار اردکان و بازدید از تجهیزات راهداری این ادارات، از حاشیه این بازدیدها بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NVsnp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124