اشکذر خبر

در آستانه روز خبرنگار انجام شد؛

بازدید مدیرکل ارشاد استان و فرماندار اشکذر از دفتر اشکذرخبر

شناسه خبر : 109524 | تاریخ انتشار : : ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸:۰۶ | ارسال توسط :

در آستانه روز خبرنگار مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار و معاونان سیاسی و عمرانی شهرستان اشکذر از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر بازدید کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ در آستانه روز خبرنگار احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علی حکیمیان معاون فرهنگی و رسانه ای این اداره، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و معاونان سیاسی و عمرانی این فرمانداری از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر بازدید کردند.

عابدی در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های رسانه ای اشکذر خبر، بر گسترش و تنوع فعالیت رسانه ها در شهرستان اشکذر تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اذعان بر تاثیر گذاری رسانه ها بر تصمیمات مسئولان افزود: مسئولان هنگامی در بحث تبیین موفق هستند که ماهیت رسانه را درک کرده باشند و به دنبال آن روابط عمومی ها به صورت حرفه ای وارد این فضا شوند.

عابدی در ادامه با بیان این که اقتصاد رسانه مهمترین بخش رسانه است؛ تصریح کرد: مجموعه های رسانه ای برای ادامه حیات باید دنبال درآمدهای پایدار باشند.

روح‌الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه این دیدار با تاکید بر نیاز به آموزش سواد رسانه ای در تمام سطوح دولت خواستار ورود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به این حوزه شد.

علی حکیمیان معاون فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این دیدار بر ایجاد فضای رقابتی بین رسانه های شهرستان اشکذر برای کمک به توسعه تاکید کرد.

وی حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان اشکذر از رسانه ها را خواستار شد و گفت: در سایه حمایت از رسانه های رسمی و ترغیب رسانه های غیر رسمی به مجوز دار شدن امیدواریم فضای رقابتی در این شهرستان شکل گیرد.

در ابتدای این دیدار علیرضا عسکری مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر با ارائه گزارش از فعالیت های انجام شده در این پایگاه خبری از انجام پخش زنده همزمان سه حسینیه توسط این پایگاه خبری در دهه اول محرم خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به حجم وسیع اطلاعات در فضای مجازی، انتشار محتوا در این فضا را امری تخصصی دانست و گفت: این پایگاه اطلاع رسانی آمادگی دارد تا در حوزه های انتشار محتوا و آموزش برای سازمان های دولتی و روابط عمومی ها نیز ورود پیدا کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pkiWq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *