اشکذر خبر


بازدید محمد صالح جوکار از ایستگاه راه آهن اشکذر

شناسه خبر : 105723 | تاریخ انتشار : : ۰۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴ | ارسال توسط :

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر از عملیات عمرانی ایستگاه راه آهن اشکذر بازدید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه روح الله ردائی فرماندار، دهقان منشادی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر از عملیات عمرانی ایستگاه راه آهن اشکذر بازدید کرد.

جوکار در این بازدید در جریان اخرین اقدامات عمرانی انجام شده در این ایستگاه قرار گرفت و بر تسریع در آسفالت بلوار دسترسی و تامین روشنایی ایستگاه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه این ایستگاه مورد استفاده مردم در مناطق مختلف شهرستان و شهرهای هم جوار قرار می گیرد افزود: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در تامین دسترسی و وضعیت فعلی ایستگاه جهت خدمات به مردم قرار گرفته است که امید است تا پایان پروژه با سرعت تداوم داشته باشد.

شایان ذکر است؛ احداث ساختمان مجهز به کلیه امکانات، احداث سکو مسافربری، احداث بلوار دسترسی به ایستگاه، زیرسازی و جدول گذاری از جمله مهمترین اقداماتی است که در یکسال گذشته با همکاری فرمانداری و شهرداری اشکذر و با مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران صورت گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7QURd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *