اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
به مناسبت گرامی‌داشت روز داوطلب انجام شد

بازدید فرماندر شهرستان اشکذر از جمعیت هلال احمر

شناسه خبر : 95297 | تاریخ انتشار : : 16 آذر 1399 - 12:41 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به وجود صنایع متعدد در این شهرستان و لزوم آگاهی افراد شاغل از مباحث HSE (بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست)، افزود: آموزش مباحث HSE در راستای فراهم آوری، حفاظت و بالا بردن سطح سلامت نیروی کار توسط جهاد دانشگاهی اشکذر با قابلیت پشتیبانی از فراگیران از کل استان انجام خواهد شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی این فرمانداری، شهرداران اشکذر و مجومرد و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر، به مناسبت روز جهانی داوطلب با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان، ضمن گرامیداشت روز داوطلب، این روز را به پرسنل این اداره تبریک گفت.

هادی‌نسب در نشست با رئیس و پرسنل این مجموعه، اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان را مطلوب ارزیابی و بیان کرد: انتظار می‌رود با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های آموزشی بویژه فضای مجازی در شرایط شیوع ویروس کرونا، آموزش های فراگیر امداد و نجات به گونه‌ای به مردم ارائه شود که متناسب با شعار «هر خانواده؛ یک امدادگر»، عملیات امداد و نجات پیش از رسیدن گروه‌های امدادی توسط خود مردم انجام شود.

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به وجود صنایع متعدد در شهرستان اشکذر و لزوم آگاهی افراد شاغل از مباحث HSE (بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست)، افزود: آموزش مباحث HSE در راستای فراهم آوری، حفاظت و بالا بردن سطح سلامت نیروی کار توسط جهاد دانشگاهی اشکذر با قابلیت پشتیبانی از فراگیران از کل استان انجام خواهد شد.

هادی‌نسب در ادامه با بیان اینکه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر منحصر به وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی نیست؛ بر لزوم اجرای برنامه‌ها فرهنگی و اجتماعی در راستای پیشبرد اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر تأکید کرد.

“سیدکاظم بزاززاده” رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و هیئت همراه بخاطر حضور در این اداره، به تشریح اقدامات صورت گرفته و تبیین برنامه‌ها در راستای تحقق رسالت هلال احمر پرداخت

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/76xXW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec