اشکذر خبر


بازدید فرماندار شهرستان اشکذر از پروژه های عمرانی و فرهنگی رستاق

شناسه خبر : 100047 | تاریخ انتشار : : ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر طی سفر به دهستان رستاق از پروژه های عمرانی – فرهنگی این دهستان بازدید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر ظی سفر یک روزه به دهستان رستاق از روند پیشرفت پروژه های عمرانی روستاهای این دهستان بازدید کرد.

در این بازدید که محمد حسین قانعیان معاون سیاسی فرمانداری اشکذر و سرپرست بخشداری بخش مرکزی این شهرستان هادی نسب را همراهی می کرد؛ فرماندار اشکذر از پروژه زمین چمن مصنوعی خیری روستای ابراهیم آباد بازدید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر همچنین از پروژه ساختمان چند منظوره دهیاری و یک واحد آموزشگاهی که از سوی یکی از واحدهای صنعتی؛ تحت عنوان انجام مسئولیت های اجتماعی تامین اعتبار شده است؛ بازدید و در رابطه با روند پیشرفت این پروژه نکاتی را توصیه کرد.

هادی نسب در ادامه این سفر از پروژه فرهنگی دهستان رستاق به همراه مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر از پروژه ورزشگاه روستای شرف آباد بازدید کرد و اجرای مراحل پایانی احداث سالن ورزشی این مجموعه را جهت تسریع در بهره برداری خواستار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این سفر از مسجد جامع تک مناره عزآباد رستاق بازدید و ضمن قدردانی از فعالیت های موسسه مردم نهاد خرد اسفنجرد؛ به اتخاذ تدابیر لازم جهت تخلیه شن های روان از شبستان مسجد و همچنین بهسازی مسیر دسترسی به آن پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1lFkS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *