اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بازدید فرماندار اشکذر از باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت ۱۱ هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق

شناسه خبر : 87615 | تاریخ انتشار : : 10 دی 1398 - 19:47 | ارسال توسط :

به گزارش  اشکذرخبر، “هادی نسب” فرماندار در معیت “بشارتی” رئیس جهاد کشاورزی و “قانعیان” بخشدار مرکزی اشکذر از باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت ۱۱ هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق بازدید کرد. فرماندار اشکذر با بیان اینکه نژادهای مختلف اسب در باشگاه ها و مراکز پرورش اسب این شهرستان در حال فعالیت هستند، […]

به گزارش  اشکذرخبر، “هادی نسب” فرماندار در معیت “بشارتی” رئیس جهاد کشاورزی و “قانعیان” بخشدار مرکزی اشکذر از باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت ۱۱ هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق بازدید کرد.

فرماندار اشکذر با بیان اینکه نژادهای مختلف اسب در باشگاه ها و مراکز پرورش اسب این شهرستان در حال فعالیت هستند، گفت: دارا بودن بیش از ۱۰۰ باشگاه سوارکاری در مناطق مختلف، ظرفیت و پشتوانه بسیار خوبی را در زمینه صنعت پرورش اسب شهرستان ایجاد کرده است.

هادی هادی نسب با بیان اینکه صنعت پرورش اسب به عنوان یکی از محور های سند چشم انداز شهرستان تعریف شده است، افزود: پتانسیل‌ خوبی در صنعت پرورش اسب شهرستان وجود دارد که در این حوزه با مشکلات زیرساختی مواجه هستیم و رونق گرفتن هر چه بیشتر صنعت اسب در شهرستان در گرو برطرف کردن مشکلات زیرساختی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته اقدامات بسیار خوبی در زمینه تامین زیر ساخت این صنعت پر رونق در شهرستان از جمله واگذاری زمین جهت احداث دهکده بین المللی سوارکاری صورت گرفته که بستر و زمینه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این صنعت فراهم شده است.

فرماندار اشکذر در این بازدید در جریان مهمترین مسائل و مشکلات باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت ۱۱ هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k64Ao

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec