اشکذر خبر


بازدید فرماندار از نوروزگاه‌های شهرستان اشکذر/ قدردانی از عوامل اجرایی ایستگاه نوروزی رستاق

شناسه خبر : 115026 | تاریخ انتشار : : ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵ | ارسال توسط :

روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در اولین روز از سال نو با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان از پست‌های نوروزی شهرستان اشکذر بازدید کرد.

به گزارش اشکذرخبر، فرماندار اشکذر در جریان این بازدید که با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف و عرض خداقوت به عوامل اجرایی انجام شد؛ خاطرنشان کرد: امسال با تأکید استاندار یزد و با شعار “نوروز بدون کشته” پست‌های نوروزی با کمیت و کیفیت بیشتر در استان در راستای ایجاد شور و نشاط و رفع خستگی رانندگان و مسافران برپا شده است.

ردائی در ادامه در جریان بازدید از ایستگاه نوروزی رستاق با بیان اینکه به اذعان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، این پست نوروزی، پست نمونه استان است؛ از بخشدار مرکزی و همچنین دیگر عوامل اجرایی این ایستگاه نوروزی قدردانی کرد.

براساس این گزارش بازدید از پست‌های نوروزگاهی حاج قاسم سلیمانی و شهید محمدعلی الله‌دادی که به همت گروه کارخانجات سیرنگ و همچنین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برپا شده است و همچنین ایستگاه نوروزی رستاق، پست نوروزی و راهنمای مسافر بندرآباد رستاق و نوروزگاه فولاد آلیاژی ایران واقع در جاده یزد-خضرآباد از برنامه‌های اولین روز از سال ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان اشکذر بود.

گفتنی است ارائه خدماتی همچون پذیرایی، مکان استراحت، نمازخانه، اجرای زنده صنایع دستی، کافه‌کتاب، اسب‌سواری، راهنمایی اماکن گردشگری و بیان آداب و رسوم محلی از برنامه‌های این نوروزگاه‌ها بود.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5dTgE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *