• کد خبر: 24727
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 شهریور 1392 - 16:22
  سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان از کلاسهای طرح تربیت حافظان قرآن کریم این شهرستان در محل امامزاده مراد و مهد قرآن اشکذر بازدید به عمل آورد.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام مجید کرمی  از کلاسهای طرح تربیت حافظان قرآن کریم این شهرستان در محل امامزاده مراد و مهد قرآن اشکذر بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه برگزاری و پیشرفت کلاسها و میزان محفوظات قرآن آموزان قرار گرفت.
  در این بازدید ابتدا مربیان آموزش دیده دوره تربیت مربی حفظ با ارائه گزارشی از روند برگزاری طرح حفظ قرآن، نحوه تدریس به داوطلبان را تشریح و مشکلات و درخواست های خود را مطرح نمودند.
  در ادامه سرپرست اوقاف ضمن تأکید بر اهمیت حفظ قرآن و لزوم تثبیت آن به طور مستمر با طرح چند سؤال و تلاوت آیاتی از کلام وحی از چند نفر از قرآن آموزان خواست تا ادامه آیات را تلاوت کنند.
  سپس وی به ثبت نام و برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم ویژه خواهران و برادران در مقطع سنی شکوفه ها و بزرگسالان اشاره و خواستار حضور گسترده و هرچه بیشتر جامعه قرآنی در این مسابقات شد.
  اهداء یک جلد کلام الله مجید به مربیان این طرح و اهداء بسته های فرهنگی به قرآن آموزان حسن ختام برنامه های این بازدید بود.
  گزارش تصویری :
  منبع : روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد
  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0dSpO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *