اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازدید سرزنده نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 31435 | تاریخ انتشار : : 23 شهریور 1393 - 4:56 | ارسال توسط :

به گزارش  اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، آقای رضا امراللهی و خانم معصومه طباطبایی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از نزدیک در جریان امور و مشکلات این واحد دانشگاهی قرار گرفتند. بنابر همین گزارش، در بدو ورود به دانشگاه از خوابگاه دانشجویی، ساختمان آموزشی خلیج […]

بازدید سر زده از دانشگاه آزاد

به گزارش  اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، آقای رضا امراللهی و خانم معصومه طباطبایی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از نزدیک در جریان امور و مشکلات این واحد دانشگاهی قرار گرفتند.

بنابر همین گزارش، در بدو ورود به دانشگاه از خوابگاه دانشجویی، ساختمان آموزشی خلیج فارس، ساختمان اداری و آموزشی کلانتریان، کتابخانه، مرکز کامپیوتر ، سایت اینترنت ، مجموعه آزمایشگاه های گروه زیست شناسی و … بازدید به عمل آمد.

پس از بازدید، جلسه ای با حضور کارکنان واحد اشکذر در سالن کنفرانس تشکیل شد.

در ابتدای جلسه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، ضمن خیر مقدم ، به تشریح وضعیت دانشگاه، آمار رشته ها، کارکنان و اعضای هیأت علمی پرداخت. دکتر محمود دهقانی اشکذری زبانزد بودن کارکنان این واحد دانشگاهی در بین دیگر واحدهای دانشگاهی استان یزد را یادآور شد و خواستار ارتقاء پست سازمانی آنان شد.

وی هم چنین خواستار افزایش رشته های کارشناسی ارشد با توجه به امکانات خوب این واحد دانشگاهی شد.

در ادامه جلسه آقای دکتر امراللهی وضعیت سایت دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر را خوب و مناسب ارزیابی کرد و بر ارتقاء کیفیت آموزشی تأکید کرد.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ایجاد رشته های جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر قول پیگیری داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jIcri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124