اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری اشکذر از اداره آموزش وپرورش و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان

شناسه خبر : 81415 | تاریخ انتشار : : 23 اردیبهشت 1398 - 19:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر؛هادی هادی نسب در سومین روز کاری خود به‌ صورت سرزده و در راستای رسیدگی به امور و مسائل مردم در دستگاه‌های دولتی و بررسی چگونگی خدمت‌رسانی  آنها، از ادارات آموزش پرورش و راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان بازدید کرد. سرپرست فرمانداری  شهرستان اشکذر در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و […]

به گزارش اشکذرخبر؛هادی هادی نسب در سومین روز کاری خود به‌ صورت سرزده و در راستای رسیدگی به امور و مسائل مردم در دستگاه‌های دولتی و بررسی چگونگی خدمت‌رسانی  آنها، از ادارات آموزش پرورش و راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان بازدید کرد.

سرپرست فرمانداری  شهرستان اشکذر در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی مسئولان به مردم پرداخت و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مسائل و مشکلات شهروندان تأکید نمود.

هادی نسب هدف از این بازدید و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی ادارات دولتی شهرستان به مردم و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهادها برای پیشرفت امور عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌ رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت خواهد گرفت.

منبع:روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WJysm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124