ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با سفر به شهرستان اشکذر در مراسم یادبود شهید مهدی فتوحی اردکانی؛ تنها دانشجوی شهید مدافع امنیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر شرکت و از طرح های درآمدزایی این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر؛ محمد رضا دهقانی اشکذری و هیات همراه که به منظور شرکت در مراسم یادبود شهید مهدی فتوحی اردکانی؛ تنها دانشجوی شهید مدافع امنیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به این واحد دانشگاهی سفر کرده بودند از طرح های درآمدزایی غیر شهریه ای واحد اشکذر شامل نیروگاه خورشیدی و کارگاه پرورش قارچ بازدید کردند.

نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلو واتی نخستین طرح درآمدزایی واحد اشکذر است که برای ایجاد منابع مالی و جذب درآمد‌های غیر شهریه‌ای سال گذشته همزمان با شروع سال تحصیلی به بهره برداری رسیده است.

کارگاه پرورش قارچ نیز از دیگر طرح های درآمدزایی غیرشهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر است که برای دومین بار و زیر نظر دکتر سمانه صدیقی خویدک؛ عضو هیأت علمی گروه زیست شناسی واحد اشکذر ایجاد شده است و دانشجویان زیست شناسی ورودی ۹۹ در کنار دروس تئوری میکروب شناسی مواد غذایی و قارچ شناسی، اقدام به کشت و پرورش قارچ خوراکی کردند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و همراهان هم چنین از محل برگزاری امتحانات پایان ترم نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ که در سالن تربیت بدنی و دانشکده تحصیلات تکمیلی در حال برگزاری است بازدید کردند.

این امتحانات به مدت دوهفته و در چهار نوبت ۸ و ۱۰:۳۰ و ۱۳ و ۱۵ برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است استخر پرورش ماهی نیز از دیگر طرح های درآمدزایی غیرشهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر است که سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/K8g6K