اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازدید بخشدار مرکزی اشکذر از اجراي طرح داوطلبین سلامت روستایی در روستای ابراهیم آباد

شناسه خبر : 46588 | تاریخ انتشار : : 20 آبان 1394 - 12:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، بخشدار مرکزی اشکذر با حضور در جمع داوطلبین سلامت روستای ابراهیم‌آباد از نزدیک با نحوه فعالیت و عملکرد برنامه آن‌ها آشنا شد. سیدمحمد اشرف با اشاره به اهمیت نقش و مشارکت فعالانه داوطلبین سلامت در عرصه بهداشت، در خصوص داشتن زندگی سالم و تامین سلامتی، اهمیت موضوع پیشگیری بر درمان سخنانی […]

به گزارش اشکذر نیوز، بخشدار مرکزی اشکذر با حضور در جمع داوطلبین سلامت روستای ابراهیم‌آباد از نزدیک با نحوه فعالیت و عملکرد برنامه آن‌ها آشنا شد.

سیدمحمد اشرف با اشاره به اهمیت نقش و مشارکت فعالانه داوطلبین سلامت در عرصه بهداشت، در خصوص داشتن زندگی سالم و تامین سلامتی، اهمیت موضوع پیشگیری بر درمان سخنانی را بیان کرد.

وی در ادامه خواستار افزایش آگاهی همه آحاد مردم در زمینه مسائل جاری بهداشت در جامعه شد.

در ادامه مسئول برنامه جلب مشارکت مردمی شهرستان، خواستار حمایت‌های مادی و معنوی ارگان‌های مختلف شهرستان از این برنامه شد تا شاهد موفقیت هرچه بیشتر این طرح و زمینه مناسب جهت دلگرمی داوطلبین سلامت فراهم شود.

همچنین با حضور رئیس شورای اسلامی روستای ابراهیم‌آباد در جمع داوطلبین سلامت مقرر شد قسمت زیست خانه بهداشت جهت ایجاد کلاس آموزشی داوطلبین سلامت مرمت و رنگ‌آمیزی شود.

شایان‌ذکر است، این نشست با توجه به راه‌اندازی و اجرای برنامه داوطلبین روستایی در منطقه ابراهیم‌آباد رستاق اشکذر و جذب 15 نفر داوطلب مایل به همکاری در طرح داوطلبین سلامت روستایی برگزار شد.

منبع وب دا یزد

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SPbel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124