اشکذر خبر

بازدید امام جمعه از مدرسه فوتبال اشکذر+عکس

شناسه خبر : 30721 | تاریخ انتشار : : ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۶ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر از مدرسه فوتبال اشکذر دیدار و از نزدیک در جریان فعالیت های این مکان ورزشی قرار گرفت. حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر در این دیدار اظهار داشت: ورزش می تواند سلامت جسم، اخلاق و دین جوانان را تامین کند و از […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر از مدرسه فوتبال اشکذر دیدار و از نزدیک در جریان فعالیت های این مکان ورزشی قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر در این دیدار اظهار داشت: ورزش می تواند سلامت جسم، اخلاق و دین جوانان را تامین کند و از این نظر بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه ورزش کردن ریشه دینی دارد، اظهار داشت: مسوولان در ورزش تنها به پرورش جسم ورزشکاران اکتفا نکنند و به تربیت اخلاق و دین آنها هم توجه کنند.

وی ضمن اعلام حمایت از تربیت جوانان شهرستان در زمینه های ورزشی، تصریح کرد: مدرسه فوتبال اشکذر حرکت خوبی را آغاز کرده که امیدواریم با همکاری مسئولین شهرستان این تلاش ها نتیجه بخش باشد.

گفتنی است شرکت فرانتک اشکذر با مدیریت “کلانتری” حمایت های مالی مدرسه فوتبال اشکذر را بر عهده دارد.

مدرسه فوتبال 096 مدرسه فوتبال 415 مدرسه فوتبال 402 مدرسه فوتبال 389 مدرسه فوتبال 387 مدرسه فوتبال 380 مدرسه فوتبال 374 مدرسه فوتبال 346 مدرسه فوتبال 206

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5Knmx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *