اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازديد امام جمعه اشکذر از طرح هاي عمراني شهرداري

شناسه خبر : 48827 | تاریخ انتشار : : 27 دی 1394 - 15:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز، در اين بازديد شهردار اشكذر به تشریح اقدامات انجام‌شده و در حال انجام شهرداری پرداخت و از سرعت و کیفیت روند پروژه‌ها ابراز رضايتمندي كرد. در ادامه امام‌جمعه اشكذر ضمن تشكر از تلاش و زحمات مجموعه عوامل شهرداری و تاكيد به همدلی و همکاری مسئولین ذی‌ربط خواستار تسریع در اجراي روند […]

به گزارش اشكذر نيوز، در اين بازديد شهردار اشكذر به تشریح اقدامات انجام‌شده و در حال انجام شهرداری پرداخت و از سرعت و کیفیت روند پروژه‌ها ابراز رضايتمندي كرد.

در ادامه امام‌جمعه اشكذر ضمن تشكر از تلاش و زحمات مجموعه عوامل شهرداری و تاكيد به همدلی و همکاری مسئولین ذی‌ربط خواستار تسریع در اجراي روند پروژه‌های نیمه‌تمام شد.

تعریض خیابان شهید محمدرضا دهقانی ،احداث اتو بانک و عملیات عمرانی پارک اشکی ، بلوار شهدای حکیم‌آباد ، پارک بزرگ شهر اشکذر، میدان شهدا، میدان سرداران شهید، ساخت سالن اجتماعات روضه الشهدا، پارک بانوان و مسجد ریگ رضوان‌شهر ازجمله مواردي بود كه حجت‌الاسلام طالبيان و جعفري پور از نزدیک بازدید و در جریان روند پیشرفت و اجرای این طرح‌ها قرار گرفت.

بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری IMG_2488 بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری بازدید امام جمعه اشکذر از طرح های عمرانی شهرداری

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Y7olb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124