• کد خبر: 23219
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 31 خرداد 1392 - 20:25

  در ديدار مرحله گروهي ليگ جهاني واليبال تيم ملي ايران مقابل صربستان 3 بر 2 شکست خورد.


   

  در بيست و چهارمين دوره مسابقات ليگ جهاني والبيال تيم ملي ايران در سومين مسابقه خود در ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي به مصاف صربستان رفت.


  به گزارش اشکذر نیوز،صربستان در اين ديدار موفق شد با نتيجه نزديک سه بر دو ايران را شکست دهد.


  ايران در اين ديدار با ترکيب اوليه سعيد معروف، محمد موسوي، آرمين شکري، فرهاد قائمي، حمزه زريني، امير غفور و فرهاد ظريف به ميدان رفت.


  در گيم اول اين مسابقه با وجود اين که ايران بازي خوبي از خود ارائه داد صربستان در نهايت توانست با حساب 26 بر 24 به برتري برسد.


  در گيم دوم ايران ابتدا از حريف خود پيش فتاد و اختلافي 6 امتيازي ايجاد کرد اما در ادامه صربستان اين فاصله را جبران کرد تا بازي با حساسيت بيشتري دنبال شود. در نهايت ايران اين گيم را نيز با نتيجه 25 بر 24 به حريف خود واگذار کرد.


  در گيم سوم اين ديدار صربستان ابتدا از ايران پيش افتاد اما در ادامه تلاش بازيکنان باعث شد تا در اين گيم در نهايت از حريف خود با اختلاف زيادي پيش بيافتند. شاگردان ولاسکو در اين گيم 25 به 17 حريف خود را شکست دادند.


  در گيم چهارم با توجه به پيروزي ايران در گيم سوم با روحيه اي که شاگردان ولاسکو به دست آوردند از همان ابتدا بازي را با قدرت آغاز کردند. ايران از همان ابتدا از حريف خود پيش افتاد تا اينکه در نهايت با نتيجه 25 بر 14 به پيروزي رسيدند تا نتيجه بازي در گيم پنجم مشخص شود.


  ايران در گيم آخر از حريف خود شکست خورد تا در نهايت بازنده ميدان شود. ايران اين گيم را 18 بر 16 باخت و با اين نتيجه تنها يک امتياز گرفت.
  ایران با این امتیاز در رده چهارم گروه خود ایستاد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8rP9y

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *