اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

باحضور نویسنده اثر و جمعی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی انجام شد

شناسه خبر : 89620 | تاریخ انتشار : : 06 اسفند 1398 - 12:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر یه نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ کتاب «عمار حلب» زندگی شهید محمد حسین محمدخانی نوشته محمدعلی جعفری با حضور نویسنده کتاب، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر و جمعی از […]

به گزارش اشکذر خبر یه نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ کتاب «عمار حلب» زندگی شهید محمد حسین محمدخانی نوشته محمدعلی جعفری با حضور نویسنده کتاب، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر و جمعی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرحوم ذاکری اشکذر نقد و بررسی شد.

این کتاب از مجموعه کتاب های مدافع حرم با عنوان «عمار حلب» خاطراتی از گوشه های زندگی شهید محمدحسین محمدخانی را روایت می کند.

شهید محمد حسین محمدخانی اصالتی یزدی دارد اما به تاریخ ۹ تیرماه ۱۳۶۴ شمسی در تهران متولد شده است. وی سال های دانشجویی خود را در رشته ی مهندسی عمران در یزد سپری کرد و از فعالان بسیج دانشجویی بود.

محمدحسین به صورت داوطلبانه به یگان های مدافع حرم بانوی مقاومت در سوریه ملحق شد و سرانجام به تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ شمسی، طی نبرد با مزدوران سعودی و پیروان اسلام آمریکایی، در عملیات محرم، خلعت شهادت پوشید.

محمد علی جعفری، نویسنده کتاب «عمار حلب» در این مراسم گفت: ابتدا کتاب «عمار حلب» نگاهی به زندگی این شهید از دیدگاه همرزمان وی را نوشتم و با توجه به اینکه جای معرفی این شهید از دیدگاه خانواده و همسر وی در این کتاب خالی بود، تصمیم به نوشتن کتاب «قصه دلبری» گرفتم.
خاطر نشان میگردد؛ در پایان این مراسم نیز از نویسنده کتاب تقدیر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1d1m6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec