اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ایستادگی مقتدرانه شهدا، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند

شناسه خبر : 71389 | تاریخ انتشار : : 13 اسفند 1396 - 9:19 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباددرجمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای مزرعه میان با اشاره به 13جمادی الثانی روز رحلت حضرت ام البنین (س)و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: ایستادگی مقتدرانه شهدادر برابر دشمن، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند و همین مادران، نظام را در برابر دشمن آسیب […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباددرجمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای مزرعه میان با اشاره به 13جمادی الثانی روز رحلت حضرت ام البنین (س)و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: ایستادگی مقتدرانه شهدادر برابر دشمن، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند و همین مادران، نظام را در برابر دشمن آسیب ناپذیر کرده اند.

حجت الاسلام غالبی افزود: اگر امروز آرامش و امنیت در کشور داریم به واسطه ایثارگری های مادران شهدا است که چنین اسطوره هایی را در دامن خودشان پرورش داده اند.

امام جمعه بخش خضرآباد یادآور شد: همه باید بدانند که یاد و خاطره شهدا بدون تکریم خانواده های آنان محقق نمی شود و اگر ایران اسلامی امروز سربلند و با عزت است به خاطر خون همین شهدا است.
حجت الاسلام غالبی با اشاره به در پیش بودن هفته منابع طبیعی گفت: حفاظت ازمنابع طبیعی باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و این بدان معناست که همه افراد جامعه ارزش درخت، فضای سبزوجنگل را بدانند و درک کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/si4yr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124