اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ایجاد کانال های تاسیساتی انسان رو در پارک بزرگ شهر اشکذر

شناسه خبر : 51911 | تاریخ انتشار : : 28 فروردین 1395 - 18:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز(اشکذر خبر)،شهردار اشکذر از افتتاح فاز اول پارک بزرگ شهر خبر داد و گفت: وسعت این پارک 30 هکتار می باشد که 15 هکتار آن در فاز اول قرار دارد که 80 درصد از عملیات عمرانی آن انجام شده و در حال حاضر شهرواندان از آن استفاده می کنند. جعفری پور با […]

به گزارش اشکذر نیوز(اشکذر خبر)،شهردار اشکذر از افتتاح فاز اول پارک بزرگ شهر خبر داد و گفت: وسعت این پارک 30 هکتار می باشد که 15 هکتار آن در فاز اول قرار دارد که 80 درصد از عملیات عمرانی آن انجام شده و در حال حاضر شهرواندان از آن استفاده می کنند.

جعفری پور با اشاره به ایجاد کانال های تاسیساتی انسان رو در پارک بزرگ شهر افزود: هدف از ایجاد این کانال ها صرفه جویی و تسهیل در حفظ،نگهداری و تعمیرات تاسیسات می باشد که جهت بازدید مستمر از تاسیسات نیازی به حفاری ندارد و کارهای تعمیراتی در همین کانال انجام می شود هم چنین زیر ساخت های کانال جهت استفاده در فاز دوم پارک در نظر گرفته شده است.

وی به استفاده از روشی نوین جهت آبیاری فضای سبز اشاره و تصریح کرد: از شیرهای برقی جهت آبیاری فضا سبز استفاده کردیم که به طور مکانیزه این کار را انجام می دهد.

شهردار اشکذر به برنامه های آتی شهرداری اشکذر برای این پارک خبر داد و گفت: با همت خیرین اشکذری سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 1200 نفر در فضای باز و 500 نفر در فضای بسته بالغ بر10 میلیارد ریال و احداث مسجد از برنامه های شهرداری است که از اوایل ماه آینده کار ساخت آن را شروع خواهیم کرد.

 

12

 

02

 

03

 

05

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/u38W6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124