اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

ایجاد فضای نشاط آور در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری اشکذر برای کودکان

شناسه خبر : 82281 | تاریخ انتشار : : 06 تیر 1398 - 15:44 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ مریم مشیری نیا از برگزاری جشن تولد عضو کودک در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری شهرستان اشکذر خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: این مراسم با تلاش کتابدار این کتابخانه و با برگزاری برنامه‌هایی از قبیل اجرای […]

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ مریم مشیری نیا از برگزاری جشن تولد عضو کودک در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری شهرستان اشکذر خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: این مراسم با تلاش کتابدار این کتابخانه و با برگزاری برنامه‌هایی از قبیل اجرای سرود با شورونشاط فراوان کودکان و در محیطی شاد برگزار شد که تأثیر بسزایی در روحیه آن‌ها داشت.

در ادامه این مراسم مرضیه مشیری نیا کتابدار این کتابخانه به همراه کودکان و به‌صورت گروهی به اجرای برنامه قصه‌گوئی و قصه‌خوانی با موضوع جشن تولد پرداختند.

مشیری نیا هدف از برگزاری این قبیل مراسم در کتابخانه را آماده‌سازی کتابخانه به عنوانی محیطی شاد و جذاب برای کودکان، آشنایی بیشتر کودکان از بخش‌های مختلف این کتابخانه و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در راستای جذب کودکان به کتابخانه دانست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pGrnH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124