اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر خواستار شد

ایجاد زمینه همکاری مشترک آموزشگاه آیت‌الله خاتمی و نهادهای مدیریتی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 98156 | تاریخ انتشار : : 02 اردیبهشت 1400 - 20:52 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در دیدار با فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی آیت الله خاتمی (ره) با تأکید بر ایجاد زمینه همکاری مشترک و بیش از پیش این آموزشگاه و نهادهای مدیریتی اشکذر از همکاری این آموزشگاه در ایجاد پایگاه بازرسی سلامت در بلوارآیت‌الله فقیه خراسانی (ره) به عنوان دومین ورودی مرکز استان در موج سوم شیوع بیماری کرونا، تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و جمعی از مدیران و مسئولان این شهرستان و بخش خضرآباد و همچنین محمود آخوندی فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی آیت‌الله خاتمی (ره) و برخی دیگر از مسئولان این آموزشگاه، پیرامون همکاری‌های مشترک جهت رونق منطقه بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

هادی‌نسب در این نشست با تأکید بر ایجاد زمینه همکاری مشترک و بیش از پیش آموزشگاه آیت‌الله خاتمی و نهادهای مدیریتی شهرستان، از همکاری این آموزشگاه در ایجاد پایگاه بازرسی سلامت در بلوار آیت‌الله فقیه خراسانی (ره) به عنوان دومین ورودی به مرکز استان در موج سوم شیوع بیماری کرونا، تقدیر و تشکر نمود.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رزم مقدماتی آیت‌الله خاتمی و قرارگیری آن در مسیر روستاهای ییلاقی بخش خضرآباد و همچنین ضرورت وجود مکانی برای استراحت خانواده‌های سربازان، خواستار همکاری و مساعدت ادارات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در ایجاد پارک و فضای سبز در مجاورت این آموزشگاه شد.

فرماندار اشکذر در ادامه به ظرفیت‌های بالقوه آموزشگاه و امکانات زیرساختی موجود در آن و همچنین اعلام آمادگی و همکاری آموزشگاه مزبور اشاره کرد و خواستار همکاری مشترک آموزشگاه و نهادهای‌ذیربط در راستای توسعه و رونق منطقه شد.

محمود آخوندی فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی آیت‌الله خاتمی (ره) نیز در این نشست، ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت مسئولین و پرسنل در پیشبرد اهداف آموزشی این مرکز، به تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای اهداف آموزشی، عمرانی، فرهنگی، امنیتی و … پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/31Cay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec