• کد خبر: 41101
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 5 تیر 1394 - 10:38
  فرماندار اشکذر مطرح کرد؛
  فرماندار اشکذر در جلسه اوقات فراغت، ایجاد باشگاه های ورزشی و سالن آمفی تئاتر از خواسته های جوانان شهرستان دانست.

  به گزارش اشکذر نیوز، جلسه ستاد ساماندهی اوقات فراغت و امور جوانان و شهرستان اشکذر با حضور فرماندار اشکذر، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و مسئولان ذی‌ربط برگزار شد.

   

  محمدعلی شاه‌حسینی در این جلسه به خواسته‌های مطرح‌شده در کرسی آزاداندیشی چند روز قبل اشاره کرد و گفت: مسائلی همچون عدم دیدار مسئولان با مردم، فراموشی نخبه‌ها، نبود باشگاه‌های ورزشی و سالن آمفی‌تئاتر ازجمله خواسته‌های جوانان در کرسی آزاداندیشی بود که باید این مسائل را حل کرد.

   

  فرماندار اشکذر در ادامه ارزیابی برنامه‌های اجراشده در اوقات فراقت جوانان را کاری مهم دانست و عنوان کرد: نباید برنامه‌های ادارات در اوقات فراقت جوانان طوری تعیین شوند که در یک‌زمان چند برنامه مشابه داشته باشیم بلکه باید با سازمان‌دهی این‌گونه سردرگمی‌ها را مرتب کنیم.

   

  وی با اشاره به رتبه اول شهرستان اشکذر در اجرای برنامه‌های هفته جوان گفت: دستگاه‌های عضو ستاد باید بااطلاع رسانی صحیح و به‌موقع طوری عمل کنند که تمام علاقه‌مندان متوجه برگزاری برنامه‌های آن ارگان شوند تا سطح کمی و کیفی برنامه‌ها بالاتر برود.

   

  طوبی مازارزاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این جلسه موازی کاری را یک اشتباه فاحش دانست و گفت: باید به دنبال این باشیم که اوقات فراقت جوانان در طول سال را برنامه‌ریزی شود و مختص چند روز تعطیل سال نباشد.

   

  در این جلسه همچنین ادارات شهرستان اشکذر پس از شرح برنامه‌های خود در هفته جوان به برنامه‌های پیش رو در تعطیلات تابستانه اشاره کردند.

   


  watermarked-IMG_1548 watermarked-IMG_1556 watermarked-IMG_1555 watermarked-IMG_1553 watermarked-IMG_1551 watermarked-IMG_1549

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FTtOm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *