• کد خبر: 39525
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 31 فروردین 1394 - 23:07
  امام جمعه خضرآباد مطرح کرد
  امام جمعه خضرآباد ایاب و ذهاب به مرکز شهرستان را دغدغه مردم این بخش دانست.

  به گزارش اشکذر نیوز، جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور امام‌جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام‌جمعه تشکيل شد.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه اين بخش در خصوص اهميت اقامه نماز جمعه از دیدگاه اسلام مطالبی بیان کرد و گفت: حضور گسترده آحاد مردم در مراسم مذهبي اجتماعات بخصوص نماز عبادی سياسي جمعه موجب ياس و ناامیدی دشمنان می‌شود.
  حجت‌الاسلام غالبي با يادآوري گذشت بيش از چندین سال از تأسیس شهرستان گفت: متأسفانه هنوز هیچ‌گونه وسيله نقليه جهت ایاب‌وذهاب اهالي به مرکز شهرستان در نظر گرفته نشده و این‌یکی از دغدغه‌های مردم به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر و فاقد وسيله روستاهاي بخش خضرآبادمي باشد که جهت مراجعه به ادارات شهرستان اشکذر مجبورا به مرکز استان مراجعه و پس از پرداخت هزینه‌های اضافي و اتلاف وقت به ادارات موردنظر برسند يا از وسایط نقليه سنگين و ناشناس که از مسير جاده کشتارگاه به اشکذرميروند استفاده نمايند که اين خود مشکلات مخصوص به خود را دارد.

  وي از مسئولان شهرستان و بخشدار خضرآباد خواست تا در کمترین مدت‌زمان ممکن اين مشکل را مرتفع نمايند.

  کمبود پزشک در مرکز بهداشتي درماني کافي آباد، تکميل بلوار حدفاصل روستاهاي اتابک به هامانه و تغییر مسير تردد تريلرهاي حمل سنگ‌آهن معادن کذاب از ديگر موضوعات مطرح‌شده در جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LrzFr

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *