فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله‌ با کرونا در بخش خضرآباد شهرستان اشکذر گفت: ما اکنون بیشتر از هر زمان آمادگی مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم و با شهدای گرانقدر عهد می بندیم که در همه عرصه ها راه شهدای عزیز را ادامه خواهیم داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه سلام الله علیها مجلس بزرگداشت شهدای مدافع امنیت در حسینیه دارالشفای روستای هامانه ازتوابع بخش خضرآباد شهرستان اشکذر برگزار شد

این مراسم با حضور امام جمعه بخش خضرآباد؛فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار؛فرماندهان سپاه و بسیج ناحیه اشکذر بخشدار خضرآباد و قشرهای مختلف مردم ولایت‌مدار بخش خضرآباد برگزار شد.

سخنران این مراسم فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله‌ با کرونا بود که در خصوص مقام ومنزلت شهدا مطالبی بیان کرد وگفت امروز شهدای گرانقدر نظاره گربه اعمال و رفتار ما هستند و ما باید راه آن عزیزان را ادامه دهیم.

سردار محمد حسین سپهر گفت: ما اکنون بیشتر از هر زمان آمادگی مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم وبا شهدای گرانقدر عهد می بندیم که در همه عرصه ها راه شهدای عزیز را ادامه خواهیم داد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی قرارگاه مقابله‌ با کرونا گفت دشمنان ما وقتی دیدنددرزمینه های مختلف بهداشتی دارو تولید کردیم واکسن ساختیم و به ثبات و آرامش دست یافتیم وحالا این دولت مصمم است با تعاملات خوب با دنیا مشکلات کشور را حل کند با توجه به نقاط ضعف موجود در کشور برای ما دست انداز درست کردند که با حضور ملیونی مردم در عرصه های مختلف سیاسی اجتمایی نقشه های آنها دراین خصوص هم نقش بر آب شد.

سردار سپهر گفت: تنها راه حل مشکلات ما نگاه به درون ؛اقتصاد مقاومتی؛مقاومت فعال؛ایستادگی در مقابل دشمن؛جهاد تبیین ؛حرکت نیروی انسانی و اجرای برنامه گام دوم انقلاب است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fhwpa