اشکذر خبر


اکثر راه های روستایی آسیب دیده از سیل مرداد ماه در بخش خضرآباد بازسازی و مرمت شد

شناسه خبر : 110951 | تاریخ انتشار : : ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر در بازدید میدانی از روستاهای بخش خضرآباد گفت: سیل هفتم وهشتم مرداد ماه بیشترین خسارت را به راه های روستایی این شهرستان وارد کرد. نادری گفت: روستاهای دربرز، مرزانک، قوام آباد، خمسیان، ارزانک و زربند از جمله روستاهایی است که بیشترین […]

به گزارش اشکذر خبر؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر در بازدید میدانی از روستاهای بخش خضرآباد گفت: سیل هفتم وهشتم مرداد ماه بیشترین خسارت را به راه های روستایی این شهرستان وارد کرد.
نادری گفت: روستاهای دربرز، مرزانک، قوام آباد، خمسیان، ارزانک و زربند از جمله روستاهایی است که بیشترین خسارت از سیل را متحمل شدند و اکنون با تلاش پرسنل این اداره راه های دسترسی و ارتباطی آنها بهسازی و ساماندهی شده است.
نادری در ادامه یاد آورشد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر همچنان در بخش خضرآباد مشغول به کار می باشد و در ماههای  آینده و قبل از بارندگی ها که تمام راه های روستایی مرمت و ساماندهی شود.
نادری در خصوص بهسازی بخش های زیادی از جاده یزد خضرآباد به کزآب گفت: سیل مرداد ماه بخش های زیادی از این جاده را تخریب کرده بود که به همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر و همکاری بخش خصوصی اکنون تمام خرابی ها ترمیم و بازسازی شده است.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NrWmu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *