اشکذر خبر


اولین همایش همسران روحانیون شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 97478 | تاریخ انتشار : : 27 اسفند 1399 - 8:49 | ارسال توسط :

امام جمعه اشکذر طی سخنانی در همایش همسران روحانیون شهرستان اشکذر با تاکید بر این نکته که نباید به خانه‌داری و تربیت فرزند به عنوان امری سطحی نگریسته شود؛ از صبر و همراهی همسران مبلغین تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش اشکذر خبر؛ از سوی سازمان تبلیغات شهرستان اشکذر؛ اولین همایش همسران روحانیون این شهرستان با سخنرانی حجه الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر شروع شد.

طالبیان در این مراسم با بیان اینکه اجر مجاهدان در راه خدا از دیگران بیشتر است؛ گفت: بر همین اساس بانویی که در منزل زحمت می‌کشد نیز دارای پاداش است و سیمای اهل بیت (ع) همواره الگوی زندگی ماست.

وی با تاکید بر این نکته که نباید به خانه‌داری و تربیت فرزند به عنوان امری سطحی نگریسته شود؛ از صبر و همراهی همسران مبلغین تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه برگزاری این مراسم حجه الاسلام غالبی مام جمعه بخش خضرآباد با بیان اینکه زن باید در جامعه محترم شمرده شود؛ بیان داشت: همسرداری و خانه‌داری مهمترین وظیفه زنان است و همچنین زنان نقش موثری در رشد و تربیت نسل دارند.

غالبی زندگی ساده روحانیون و خانواده هایشان همراه با صبر در برابر مشکلات را دارای اجر جزیل نزد خداوند دانست.

در پایان جناب آقای پور قیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در سخنان کوتاهی گفت: هرگونه رفتار، افکار، سبک زندگی و پوشش همسران, فرزندان و اطرافیان روحانیون الگوی جامعه است و اداره تبلیغات اسلامی اشکذر در نظر دارد جلسات خانگی مذهبی و طرح امام محله را با استفاده از ظرفیتهای این شهرستان راهبری کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WwSAV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *