اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اولین نیروگاه خورشیدی استان در شهرستان اشکذر تا پایان سال 95 به بهره‌برداری می رسد

شناسه خبر : 53128 | تاریخ انتشار : : 18 خرداد 1395 - 9:09 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، محمدحسن صباغزادگان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد که به مناسبت آغاز فصل گرما برگزار شد، اظهار داشت: هدف صنعت برق استان یزد، تامین برق پایدار و مطمئن برای تمام مشترکان و عبور از پیک بار تابستان 95 بدون خاموشی است. مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد […]

IMG_0029

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، محمدحسن صباغزادگان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد که به مناسبت آغاز فصل گرما برگزار شد، اظهار داشت: هدف صنعت برق استان یزد، تامین برق پایدار و مطمئن برای تمام مشترکان و عبور از پیک بار تابستان 95 بدون خاموشی است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با تشریح وضعیت نیروگاه‌های خصوصی و دولتی استان یزد، ظرفیت نامی این نیروگاه‌ها را‌ تا پایان سال93، به میزان 1952 مگاوات و ظرفیت نامی نیروگاه‌ تا پایان سال94، 2هزار و 288 مگاوات عنوان و تصریح کرد: دو واحد نیروگاه گازی تابان هرکدام به ظرفیت 160 مگاوات اسفندماه سال 94 با حضور ریاست جمهوری به بهره‌برداری رسید و واحد بخار نیروگاه سرو با ظرفیت 160 مگاوات در اردیبهشت‌ماه سال 95 وارد مدار شد.

صباغزادگان موافقت‌نامه‌ها‌ و مجوزهای صادرشده برای احداث نیروگاه خورشیدی در استان یزد را 660 مگاوات دانست، گفت: نیروگاه خورشیدی شهرستان اشکذر با ظرفیت 10 مگاوات و با سرمایه‌گذاری شرکت گسترش انرژی نو آتیه زمین آن تحویل داده‌شده و بر اساس تعهد سرمایه‌گذار تا پایان سال 95 به‌عنوان اولین نیروگاه خورشیدی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان این‌که در راستای کاهش تلفات و تامین برق پایدار 10 مورد مجوز مولدهای مقیاس کوچک با ظرفیت نامی 135/7 مگاوات در محل مصرف صادرشده است، افزود: 4 مورد از این نیروگاه‌های مولد مقیاس کوچک بهره‌برداری رسید ه که در اشکذر با ظرفیت نامی 26 مگاوات با سرمایه‌گذاری شرکت تولید تبدیل انرژی پرسیای شرق بهره‌برداری شده است.

صباغزادگان به پروژه‌های در دست اجرا توسط شرکت برق منطقه‌ای یزد اشاره و اظهار کرد: پست 63 به 20 کیلوولت چرخاب اشکذر از جمله پروژه‌های در دست اقدام است که طی دو تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AWb4X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124