اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

اولین نمازجمعه سال 94 بخش خضرآباد با حضور مسئولان استان و شهرستان

شناسه خبر : 38733 | تاریخ انتشار : : 07 فروردین 1394 - 19:19 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، اولين نماز عبادی سياسي جمعه در سال 94 در بخش خضرآباد با حضور عبداللهي مدیرکل سياسي استاندار يزد، فرماندار و رییس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان اشکذر و قشرهاي مختلف مردم همراه با مهمانان نوروزي در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب به امامت حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، اولين نماز عبادی سياسي جمعه در سال 94 در بخش خضرآباد با حضور عبداللهي مدیرکل سياسي استاندار يزد، فرماندار و رییس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان اشکذر و قشرهاي مختلف مردم همراه با مهمانان نوروزي در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب به امامت حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد اقامه شد.
امام‌جمعه بخش خضرآباد ضمن محکوم کردن حمله عربستان به يمن گفت: این‌گونه تجاوزات نشان از دخالت در امور کشورها دارد که ما اين تجاوز و دخالت را در امور داخلي يمن محکوم می‌کنیم.
حجت‌الاسلام غالبي به نام‌گذاری سال جديد به نام دولت و ملت همدلي و هم‌زبانی اشاره کرد و افزود: اين نام‌گذاری نشانگر تدابير حکيمانه و مدبرانه رهبري است که می‌خواهند با ايجاد همدلي و همبستگي محکم و پايدار بين دولت و ملت درخت تنومند انقلاب را استوارتر سازند.
امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به 13 فروردين روز طبيعت و حضور بی‌شمار مردم از جای‌جای استان يزد به روستاهاي بخش خضرآباد از والدين خواست تا بیشتر مواظب و مراقب فرزندان خود باشند تا آسيب و صدمه‌ای به باغات ميوه و کشتزارهاي آنان که ماحصل زحمات چندين ساله اين روستانشينان است وارد نسازند.

در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب عبداالهی در نمازجمعه خضرآباد در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي کذاب امام جمعه خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gNKta

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124