اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124
با حکم استاندار یزد؛

اولین شهردار مجومرد، منصوب شد

شناسه خبر : 95191 | تاریخ انتشار : : 10 آذر 1399 - 23:58 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، به دنبال ارتقای رضوانشهر به شهر « مجومرد» به عنوان بیست و دومین شهر استان یزد طی حکمی از سوی “محمدعلی طالبی” استاندار یزد، «سیدهادی حسینی» به‌ سمت شهردار مجومرد منصوب شد. متن حکم استاندار یزد به شرح زیر است: جناب آقای سیدهادی حسینی سلام علیکم به استناد تبصره ذیل ماده ۵ […]

به گزارش اشکذر خبر، به دنبال ارتقای رضوانشهر به شهر « مجومرد» به عنوان بیست و دومین شهر استان یزد طی حکمی از سوی “محمدعلی طالبی” استاندار یزد، «سیدهادی حسینی» به‌ سمت شهردار مجومرد منصوب شد.

متن حکم استاندار یزد به شرح زیر است:

جناب آقای سیدهادی حسینی

سلام علیکم

به استناد تبصره ذیل ماده ۵ دستورالعمل نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شورای اسلامی شهر به موجب این حکم از تاریخ صدور برای مدت قانونی به سمت “شهردار مجومرد” منصوب می شو‌ید.
انتظار می‌رود در جهت نیل به الگوی ایرانی- اسلامی شهر، همه تلاش خود را در چارچوب سیاست‌های کلی نظام، مصر‌وف آبادانی آن دیار در حوزه های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی نمایید.
بد‌یهی است در این مسیر، جلب مشارکت مردم، همکاری و تعامل با مسئولان محلی و دستگاه‌های ذیربط استانی و نیز حفظ و حراست از اموال عمومی، تقویت پاسخگویی و ارتقا شفافیت در فعالیت‌های شهرداری مورد تاکید اینجانب می باشد.
توفیق جنابعالی را در ایفای مسئولیت های محوله با رعایت کامل ضوابط و مقررات قانونی از پروردگار متعال خواهانم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ttkUj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124