اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اولین سفر شهرستانی فرماندار اشکذر به خضراباد+عکس

شناسه خبر : 28952 | تاریخ انتشار : : 04 اردیبهشت 1393 - 20:15 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان اولین بازدید روستایی خود از بخش خضرآباد را از روستاهای دولاب، خمسیان، پناه کوه و میل سفید آغاز کرد. “محمدعلی شاه حسینی” در جمع اهالی میل سفید، پناه کوه و خمسیان با تمجید ازاهالی این مناطق گفت: ساده زیستی، کار و تلاش و نجابت […]

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان اولین بازدید روستایی خود از بخش خضرآباد را از روستاهای دولاب، خمسیان، پناه کوه و میل سفید آغاز کرد.

“محمدعلی شاه حسینی” در جمع اهالی میل سفید، پناه کوه و خمسیان با تمجید ازاهالی این مناطق گفت: ساده زیستی، کار و تلاش و نجابت از خصوصیات اهالی این روستاها می باشد.

فرماندار اشکذر مشکلات روستاهای این بخش را بر شمرد و گفت: تامین آب آشامیدنی، قنات کشاورزی ، اشتغال، بهداشت و درمان و جاده روستایی از مهمترین مطالبات مردم مناطق مختلف این بخش می باشد.

وی با تشریح وضعیت اشتغال جوانان بخش خضرآباد اظهار داشت:  در راستای ایجاد اشتغال پایدار به کسانی که زمین و آب مور دنیاز را تامین کنند تسهیلات ارزان قیمت کشاورزی اعطا خواهد شد.

“حجت الاسلام و المسلمین غالبی”  نیز در دیدار با فرماندار اشکذر اظهار داشت: نبود پزشک در برخی از ساعت موجب نارضایتی مردم شده است.

امام جمعه خضرآباد خواستار تغییر نام روستای کذاب شد و گفت: اهالی این روستا برای تغییر نام روستا درخواست خود را ارائه کرده اند.

وی نبود اورژانس را یکی از مهمترین مطالبات بخش خضرآباد عنوان کرد و خواستار پیگیری فرماندار شهرستان در این راستا شد.

بازدید فرماندار از روستای خمسیان از دیگر برنامه های این سفر کاری بود.

khezrabad3 khezrabad6 khezrabad9
*روابط عمومی فرمانداری اشکذر*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JWTiZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124