اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اولين نشست ستاد فرعي هدفمندي يارانه هاي شهرستان اشكذر برگزار شد

شناسه خبر : 28824 | تاریخ انتشار : : 20 فروردین 1393 - 17:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز چهارشنبه در نشست ستاد فرعي هدفمندي يارانه هاي شهرستان اشكذر با اشاره به مشكلات مرحله اول قانون هدفمندي يارانه ها در دولت قبل اظهار داشت:  استقراض از بانك مركزي و عدم تحقق منابع مالي بخش توليد و صنعت باعث ايجاد تورم افسار گريخته در كشور شد. فرماندار […]

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز چهارشنبه در نشست ستاد فرعي هدفمندي يارانه هاي شهرستان اشكذر با اشاره به مشكلات مرحله اول قانون هدفمندي يارانه ها در دولت قبل اظهار داشت:  استقراض از بانك مركزي و عدم تحقق منابع مالي بخش توليد و صنعت باعث ايجاد تورم افسار گريخته در كشور شد.

فرماندار اشكذر اجراي دقيق مرحله دوم هدفمندي يارانه ها را يكي از مهمترين ماموريت دولت در سال 93 عنوان كرد و گفت: در اين راستا حمايت از بخش توليد و صنعت و همچنين بهداشت و سلامت به عنوان دوبخش محوري كشور مورد توجه و تاكيد دولت مي باشد.

اين مقام مسئول وجود يكسري مشكلات در ثبت نام متقاضيان را طبيعي و به علت ترافيك ثبت نام در سايت اعلام كرد و گفت: رفع هرگونه نگراني و دغدغه مردم از مهمترين وظيفه ستاد هدفمندي يارانه ها در شهرستان مي باشد.

فرماندار اشكذر در پايان تصريح كرد: با تقويت بازرسي هاي محسوس و غيرمحسوس توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از واحدهاي صنفي با هرگونه خودسري و ايجاد اختلال در جو بازار يرخورد قاطع خواهد شد.

منبع: روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MsBrj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec