اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اورژانس خضرآباد تا ماه آینده راه‌اندازی می‌شود

شناسه خبر : 47800 | تاریخ انتشار : : 01 دی 1394 - 11:47 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اشکذر در این جلسه که در محل مرکز بهداشت اشکذر تشکیل شد مسائل و مشکلات و نیازهای حوزه بهداشت و درمان پیگیری شد. بنا بر همین گزارش در این جلسه، ضمن قدردانی از زحمات مسئولان در خصوص شبانه‌روزی ‌شدن مرکز بهداشتی درمانی اشکذر […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اشکذر در این جلسه که در محل مرکز بهداشت اشکذر تشکیل شد مسائل و مشکلات و نیازهای حوزه بهداشت و درمان پیگیری شد.

بنا بر همین گزارش در این جلسه، ضمن قدردانی از زحمات مسئولان در خصوص شبانه‌روزی ‌شدن مرکز بهداشتی درمانی اشکذر بر ارتقا کیفیت خدمات و حضور به‌موقع پزشک متخصص اطفال و هم‌چنین تکمیل ساختمان نیمه‌تمام این درمانگاه تاکید شد.

از دیگر مشکلات مطرح‌شده در این جلسه، شبانه‌روزی شدن درمانگاه صدرآباد، کمبود پزشک و تجهیزات درمانگاه کافی آباد و رضوانشهر، راه‌اندازی مرکز سونوگرافی در شهرستان و ساخت بیمارستان بود.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان اشکذر استقبال مردم از درمانگاه شبانه‌روزی اشکذر را بیش‌ازحد انتظار دانست و برای پیگیری مشکلات آن قول همکاری داد.

میرجلیلی در خصوص ساخت بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر گفت: خوشبختانه با مساعدت و پیگیری‌های خیر محترم ساخت این بیمارستان پیشرفت خوبی داشته و امیدواریم هرچه زودتر عملیات ساختمانی آن به پایان برسد.

وی همچنین برای پیگیری مابقی مشکلات موجود قول مساعدت داد و افزود: تا ماه آینده اورژانس کافی آباد راه‌اندازی می‌شود و یک پزشک به درمانگاه کافی آباد اضافه خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sQd17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124