اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
رییس هیات امنای مرکز نیکوکاری مسجدالنبی(ص)اشکذر:

اهدا جهیزیه به ۴۰خانواده نیازمند شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 95204 | تاریخ انتشار : : 11 آذر 1399 - 20:51 | ارسال توسط :

 رییس هیات امنای مرکز نیکوکاری مسجدالنبی(ص) شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر، گفت: با کمک خیرین محترم شهرستان اشکذر توانسته ایم ۴۰زوج نیازمند شهرستان اشکذر را راهی خانه بخت کنیم.

 رییس هیات امنای مرکز نیکوکاری مسجدالنبی(ص) شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر، با اشاره به اهداء ۴۰ جهیزیه به خانواده های نیاز مند شهرستان اشکذر، گفت: با کمک خیرین محترم شهرستان اشکذر و همکاری دفتر مقام معظم رهبری و سپاه توانسته ایم ۴۰ جهیزیه کامل را برای ۴۰ زوج جوان نیازمند شهرستان اشکذر تهیه کنیم.

حاج غلامرضا سیفی با بیان اینکه برای هر سری از این جهیزیه ها حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه شده، افزود: این جهیزیه ها شامل یخچال، ماشین لباس شویی، جارو برقی، فرش، اجاق گاز، پتو، سرویس آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز برای زندگی مشترک است.

وی افزود: از این ۴۰ جهیزیه تقریبا ۲۰درصد از آن کاملا رایگان به نیازمندان داده شد و بخش دیگر آنها در ازای اخذ به طور متوسط ۷میلیون تومان به خانواده ها تحویل گردیده است.

رییس هیات امنای مرکز نیکوکاری مسجدالنبی(ص)اشکذر به نحوه شناسایی خانواده های دریافت کننده جهیزیه ها اشاره کرد و اظهار داشت: به کمک مرکز نیکو کاری مسجد النبی(ص)، پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان و مردم بومی شهرستان، خانواده های نیازمند این جهیزیه ها شناسایی شده اند و به آنها تحویل گردید.

سیفی در پایان تصریح کرد: از خیرینی  که در این امر خیر شرکت کرده اند تشکر و قدر دانی می کنم و  همچنین از همه مردم شهرستان اشکذر در خواست میکنم که در ادامه این امر خیر همکاری کنند و کمک های خود را به شماره حساب این مرکز خیریه به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۴۰۹۳۲ واریز نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zeaLw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec