اشکذر خبر


اهدای ۱۵۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان بخش رستاق/ راه شهید سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می گذرد

شناسه خبر : 95655 | تاریخ انتشار : : ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱ | ارسال توسط :

در راستای اجرای طرح راه شهید سلمیانی از کوچه خدمت به محرومین می گذرد و با همت اداره اوقاف شهرستان اشکذر در ششمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه تعداد ۱۵۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان بخش رستاق شهرستان اشکذر در محل امامزاده سید حسین (ع) بندرآباد توزیع شد.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام حسین زارع‌زاده پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم توزیع بسته‌های معیشتی اشکذر، با بیان این‌که توجه به اقشار آسیب‌پذیر و آسیب دیده جامعه به ویژه در بحران شیوع کرونا باید در دستور کار همه اقشار و دستگاه‌ها قرار گیرد، اظهار کرد: در ششمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه ۱۵۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان بخش رستاق شهرستان اشکذر در محل امامزاده سید حسین (ع) بندرآباد توزیع شد.

وی با اشاره به این‌که راه شهید سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می‌گذرد، افزود: سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نماد مخلصانه و جهاد در خداست که باید به عنوان الگو ملاک عمل تمام اقشار جامعه به ویژه دست‌اندرکاران نظام قرار گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون این اداره کل سعی کرده در راستای نیات واقفین نسبت به ارائه خدمات مختلف و تهیه بسته های معیشتی ویژه نیازمندان اقدام کند.

حجت السلام زارع زاده با بیان این‌که خدمات اداره کل اوقاف در تمام شهرستان‌ها و روستاهای استان یزد پخش شده است، تصریح کرد: به طور مثال از محل اجرای نیات موقوفات مرتبط و با کمک خیرین و گروه‌های جهادی بسته معیشتی  برای بخش رستاق در شهرستان اشکذر به هزینه ۴۰ میلیون تومان تهیه و بین جامعه هدف توزیع شده است.

وی افزود: بسته‌های معیشتی تهیه شده شامل برنج، ماکارونی، حبوبات و قند است که در تمامی روستای‌های بخش رستاق توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه  یزد در پایان خاطرنشان کرد: اداره اوقاف شهرستان اشکذر از ابتدا شیوع ویروس کرونا تا کنون در شش مرحله تعداد ۹۸۰ بسته کمک معیشتی به مبلغ ۱۹۵ میلیون تومان تهیه کرده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t5jVJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *