اشکذر خبر


اهدای کتاب به نمازگزاران توسط اعضای کانون مهدیه اشکذر

شناسه خبر : 112376 | تاریخ انتشار : : ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۸:۲۶ | ارسال توسط :

مدیرکانون مهدیه اشکذر از اهدای کتاب توسط اعضای کانون به نمازگزاران خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ جمال دهقانی اشکذری مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد مهدیه اشکذر در گفت و گو با خبرنگار اشکذرخبر، گفت: اعضای کانون و مسجد مهدیه اشکذر و اعضای گروه کتابخوانی « رهبر کتابخوان» در اقدامی بیش از ۳۰ کتاب را به نمازگزاران نماز جمعه اهدا کردند.

دهقانی اشکذر در همین رابطه افزود: این کتاب ها به همت اعضای کانون و خیرین محل تهیه شده بود که به نمازگزاران اهدا شد.

مدیرکانون مهدیه اشکذر ادامه داد: کتابخانه مسجد مهدیه اشکذر، کتابخانه ای که در طول دوران از تاسیس تا کنون فراز و نشیب هایی داشته، در حدودا دوسال ایام کرونا مکانی برای جمع آوری کمک‌های خیرین برای رزمایش های همدلی شده بود.

وی افزود: این روزها به همت نوجوانان مسجد مهدیه اشکذر در حال ساماندهی است و قرائت خانه آن شروع به کار کرده است ، « کتابخانه رهبر کتابخوان» نامی است که نوجوانان مسجدی برای ِآن انتخاب کرده اند.

دهقانی ادامه داد: اکنون نیز این گروه با عنوان رهبر کتابخوان اقدامات متعددی را در محل انجام داده است و سعی کرده ایم در جهت جذب جوانان و نوجوانان به مسجد گام برداریم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0OcAY

یک پاسخ به “اهدای کتاب به نمازگزاران توسط اعضای کانون مهدیه اشکذر”

  1. محمدرضا بیطرف گفت:

    با عرض سلام و ادب به اطلاع می رساند استفاده از هرگونه عناوین مجعول از سوی افراد یا رسانه ها در ارتباط با “موسسه خیریه علمی و دینی مهدیه اشکذر” و عنوانی غیر از (مسجد مهدیه اشکذر) و (کتابخانه مسجد مهدیه اشکذر) کاملأ غیر قانونی و قابل پیگیری است و افراد مذکور هم تذکر جدی داده خواهد شد
    متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *