اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
مدیر عامل موسسه خیریه حضرت سید الشهدا علیه السلام اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر:

اهدای سه دستگاه اکسیژن ساز به موسسه خیریه سید الشهداء اشکذر به ارزش بیش از ۶۵میلیون تومان

شناسه خبر : 95163 | تاریخ انتشار : : 08 آذر 1399 - 16:34 | ارسال توسط :

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت سید الشهدا علیه الاسلام اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر با اشاره به نیاز بیماران مبتلا به کرونا به دستگاه اکسیژن ساز، اظهار داشت: توسط خیرین شهرستان اشکذر ۳دستگاه ساز خریداری شد و به صورت امانی و رایگان در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت سید الشهدا علیه السلام اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر با اشاره به نیاز بیماران مبتلا به کرونا به دستگاه اکسیژن ساز، اظهار داشت: توسط خیرین شهرستان اشکذر ۳دستگاه اکسیژن ساز به همت خیرین شهرستان خریداری شد و به صورت امانی و رایگان در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت.

جعفری نسب، افزود: قیمت هر کدام از این دستگاه ها بیش از ۲۳میلیون تومان قیمت دارد که همه آن توسط خیرین اشکذر تامین شد.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت سید الشهدا علیه السلام اشکذر ادامه داد: همه افرادی که به دلیل بیماری کرونا به این دستگاه نیاز دارند می توانند با شماره ۰۹۱۳۳۵۲۷۹۶۲(جعفری نسب) و یا با دفتر امام جمعه اشکذر به شماره ۳۲۷۲۲۷۲۷ تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه بیماری کرونا بسیاری از مبتلایان را دچار مشکلات تنفسی کرده است، افزود: بسیاری از بیماران مبتلا به کرونا برای بهبودی کامل نیاز به استفاده از کپسول اکسیژن دارند بنابراین همچنان نیازمند کمک خیرین هستیم.

جعفری نسب با بیان اینکه تهیه کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز می‌تواند به نجات جان بیماران کمک کند، تصریح کرد: افرادی که تمایل به کمک دارند موچی توانند مبالغ خود را به شماره کارت موسسه حضرت سیدالشهدا علیه السلام اشکذر ( ۶۰۳۷ ۹۹۱۸ ۹۹۵۴ ۸۸۱۶) واریز نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/A50SV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec